KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13141167
nr 1314 1167
Alfred Wetterström
(1863-1934), Sverige
Oljemålning, Alfred Wetterström (1863-1934), Signerad, daterad 1930,67x107 cm
Alfred Wetterström, svensk bildkonstnär född 1863, död 1934.
måndag 23 mars 2020
kl 20:52:16
Alfred Wetterström
Läs mer om Alfred Wetterström